Teamleden

 

 


 

 

Germy

Germy van de Ven

Directrice: ma. + do. 

g.vandeven@dynamiek.nu

José

José Peelen

Kwaliteitsteam: ma. + wo.

j.peelen@dynamiek.nu


Mirella

Mirella Raijmakers

Groep 1a2a3a: ma. + di.

m.raijmakers@dynamiek.nu

Sjan

Sjan Wismans

Groep 1a2a3a:  wo. + do. + vrij.

s.wismans@dynamiek.nu


Neeltje

Neeltje Sturme

Groep 1b2b3b: ma. t/m do.

ICT taken: vrij. 

n.sturme@dynamiek.nu

Monique

Monique Tissen

Groep 1b2b3b: vrij.

Kwaliteitsteam: ma. + do.

m.tissen@dynamiek.nu


_D4S6524_Team BS de Brink Hanny

Hanny van de Ven-Strijbos

Groep 1c2c3c: ma. + di.

h.vandeven@dynamiek.nu

_D4S6521_Team BS de Brink Joyce

Joyce Kusters

Groep 1c2c3c: wo. + do. + vrij.

j.kusters@dynamiek.nu

Moniek

Moniek Strijbos

Groep 4/5a: ma. + di. + do. + vrij.

moniek.strijbos@dynamiek.nu

 

 

 

 

 

 

 

 


_D4S6533_Team BS de Brink Lea

Lea Huijs-Muijsers

Groep 5b/6: ma. + di. + wo.

l.huijs@dynamiek.nu

May

May Peeters-Schmitz 

Groep 5b/6: do. + vrij.

m.peeters@dynamiek.nu


Foto Bianca

Bianca Faessen

Groep 7: ma. + di.

b.faessen@dynamiek.nu

Annette

Annette Roeven-Vervoort

Groep 7: wo. + do. + vr. 

a.roeven@dynamiek.nu

 

 


Nicole

Nicole van Vught

Groep 8: ma. + di. + wo. 

 

n.vanvught@dynamiek.nu

Peter

Peter Wijnhoven

Groep 4/5: wo.

Groep 8: do. + vr.

p.wijnhoven@dynamiek.nu


Marij

Marij van den Munckhof

Onderwijsassistente: ma. + di. + do. + vrij. (ochtenden)

m.vandenmunckhof@dynamiek.nu

 

 

 

 

Maria Spreeuwenberg

Administratief Medewerker: wo. + vrij.

m.spreeuwenberg@dynamiek.nu


Jac

Jac Wijnen

Vrijwilliger: ma. t/m wo.

j.wijnen@bsdebrink.nl

Foto Mat

Mat Steegh

Conciërge: ma. + do. (middagen)

m.steegh@dynamiek.nu


Foto Marianne

Marianne Groenewegen

Muziekdocente: wo.

m.groenewegen@dynamiek.nu