Teamleden

Vrouw pictogram

Mirella Raijmakers

Groep 1a2a: ma + di +wo

m.raijmakers@bsdebrink.nl

Vrouw pictogram

Neeltje Sturme

Groep 1a2a: do + vr

n.sturme@bsdebrink.nl


Bianca pasfoto

Bianca Faessen

Groep 1b2b: ma + di

b.faessen@bsdebrink.nl

Vrouw pictogram

Sjan Wismans

Groep 1b2b: wo + do + vr

s.wismans@bsdebrink.nl

 

 


Hanny pasfoto

Hanny van de Ven

Groep 3   ma (wisselend) + di + wo

h.vandeven@bsdebrink.nl

Judith pasfoto

Judith Peters

Groep 3: ma (wisselend) + do +vr

j.peters@bsdebrink.nl


Bjorn pasfoto

Bjorn Schamp

Groep 4: ma     /      I-coach: wo

b.schamp@bsdebrink.nl

Peter pasfoto

Peter Wijnhoven

Groep 4: di + wo + do + vr

p.wijnhoven@bsdebrink.nl

Lea pasfoto

Lea Huijs

Groep 5/6: ma + di + wo

l.huijs@bsdebrink.nl

May pasfoto

May Peeters

Groep 5/6: do + vr

m.peeters@bsdebrink.nl


Nicole pasfoto

Nicole van Vught

Groep 6/7: ma + di + wo

n.vanvught@bsdebrink.nl

Annette pasfoto

Annette Roeven

Groep 6/7: do + vr

a.roeven@bsdebrink.nl


Monique pasfoto

Monique Tissen

Groep 7/8: ma + di + wo + do

m.tissen@bsdebrink.nl

Jan pasfoto

Jan Beterams

Groep 7/8: vr

j.beterams@bsdebrink.nl


Vrouw pictogram

Petra Verheijen

Intern begeleider: di. + do.

p.verheijen@bsdebrink.nl

Vrouw pictogram

Marianne Groenewegen

Muziekleerkracht: di.

m.groenewegen@bsdebrink.nl

 


Sandra pasfoto

Sandra Bertrand

Directeur: ma + vr

info@bsdebrink.nl

Vrouw pictogram

Maria Spreeuwenberg

Administratief medewerker: wo + vr

m.spreeuwenberg@bsdebrink.nl


Man pictogram

 

Mat Steegh

Congiërge: ma.mi. + do.mo.

m.steegh@bsdebrink.nl


Jac Wijnen

Jac Wijnen

Vrijwilliger: ma + di + wo

j.wijnen@bsdebrink.nl



Art pasfoto

Art Smeets

Groep 3: alle morgens

Onderwijsassistent

a.smeets@bsdebrink.nl

.Ruud pasfoto

Ruud Beijers

Groep 8: ma + di 

Pabo student 4e jaars

r.beijers@bsdebrink.nl


Vrouw pictogram

Siena Roeffen

Interieurverzorgster: alle dagen

 

Chrit 16-17

Chrit Schobbers

Vrijwilliger ICT: ma.mo. en/of do.mo.

c.schobbers@bsdebrink.nl