Teamleden

Mirella

Mirella Raijmakers

Groep 1a2a: ma + di +wo

m.raijmakers@bsdebrink.nl

Neeltje

Neeltje Sturme

Groep 1a2a: do + vr

n.sturme@bsdebrink.nl


Neeltje

Neeltje Sturme

Groep 1b2b:  di.mi + wo

n.sturme@bsdebrink.nl

Sjan

Sjan Wismans

Groep 1b2b: ma + di.mo  + do + vr

s.wismans@bsdebrink.nl

 

 


Hanny pasfoto

Hanny van de Ven

Groep 3   ma (wisselend) + di + wo

h.vandeven@bsdebrink.nl

Judith pasfoto

Judith Peters

Groep 3: ma (wisselend) + do +vr

j.peters@bsdebrink.nl


José pasfoto

José Peelen

Groep 4/5a: ma     /   

j.peelen@bsdebrink.nl

Peter pasfoto

Peter Wijnhoven

Groep 4/5a: di + wo + do + vr

p.wijnhoven@bsdebrink.nl

Lea pasfoto

Lea Huijs

Groep 5b/6a: ma + di + wo

l.huijs@bsdebrink.nl

May pasfoto

May Peeters

Groep 5b/6a: do + vr

m.peeters@bsdebrink.nl


Nicole pasfoto

Nicole van Vught

Groep 6b/7a: ma + di + wo

n.vanvught@bsdebrink.nl

Annette pasfoto

Annette Roeven

Groep 6b/7a: do + vr

a.roeven@bsdebrink.nl


Monique pasfoto

Monique Tissen

Groep 7b/8: ma + di + wo + do

m.tissen@bsdebrink.nl

Bianca pasfoto

Bianca Faessen

Groep 7b/8: vr

b.faessen@bsdebrink.nl


Marij pasfoto

Marij van den Munckhof

Onderwijsassistente: ma.mo-di.mo-wo.mo-do.mo.

m.vandenmunckhof@dynamiek.nu

Vrouw pictogram

Marianne Groenewegen

Muziekleerkracht: di.

m.groenewegen@bsdebrink.nl

 


Sandra pasfoto

Sandra Bertrand

Directeur: ma + vr

info@bsdebrink.nl

Vrouw pictogram

Maria Spreeuwenberg

Administratief medewerker: wo + vr

m.spreeuwenberg@bsdebrink.nl


Man pictogram

 

Mat Steegh

Congiërge: ma.mi. + do.mo.

m.steegh@bsdebrink.nl


Jac Wijnen

Jac Wijnen

Vrijwilliger: ma + di + wo

j.wijnen@bsdebrink.nl


Vrouw pictogram

Siena Roeffen

Interieurverzorgster: alle dagen

 

Chrit 16-17

Chrit Schobbers

Vrijwilliger ICT: ma.mo. en/of do.mo.

c.schobbers@bsdebrink.nl