Teamleden

 

 


 

 

Foto Romy

Romy Keulen

Directrice: ma. + wo.

romy.keulen@dynamiek.nu

Foto José

José Peelen

Kwaliteitsteam: ma. + wo.

j.peelen@dynamiek.nu


Mirella

Mirella Raijmakers

Groep 1a2a3a: ma. + di.

Kwaliteitsteam: wo.

m.raijmakers@dynamiek.nu

Sjan

Sjan Wismans

Groep 1a2a3a: ma. (soms) + wo. + do. + vrij.

 

s.wismans@dynamiek.nu


Foto neeltje boom

Neeltje Sturme

Groep 1b2b3b: ma. t/m vr. 

wo.: wisselend groep + ICT-taken

n.sturme@dynamiek.nu

 


Foto Hanny boom

Hanny van de Ven-Strijbos

Groep 1c2c3c: ma. + di. + wo. (afwisselend)

h.vandeven@dynamiek.nu

Foto Joyce boom

Joyce Kusters

Groep 1c2c3c: wo. (soms in 1b/2b/3b) + do. + vrij.

j.kusters@dynamiek.nu

Foto Peter

Peter Wijnhoven

Groep 4/5a: di. t/m vr.

p.wijnhoven@dynamiek.nu

 


Foto May

May Peeters-Schmitz

Groep 5b/6a: ma. + di.

m.peeters@dynamiek.nu

Foto Lea

Lea Huijs-Muijsers

Groep 5b/6a: wo. + do. + vr.

l.huijs@dynamiek.nu


Foto Bianca

Bianca Faessen

Groep 6b/7: ma. + di.

b.faessen@dynamiek.nu

Foto Annette

Annette Roeven-Vervoort

Groep 6b/7: wo. + do. + vr. 

a.roeven@dynamiek.nu

 

 


Foto Nicole

Nicole van Vught

Groep 8: ma. + di. + wo. 

 

n.vanvught@dynamiek.nu

Foto Monique

Monique Tissen

Groep 8: do. + vr.

Kwaliteitsteam: ma.

m.tissen@dynamiek.nu


Foto Marianne

Marianne Groenewegen

Muziekleerkracht: wo.

m.groenewegen@dynamiek.nu

Foto Marij

Marij van den Munckhof

Onderwijsassistente: ma. t/m do. (alleen in de ochtend)

m.vandenmunckhof@dynamiek.nu


Foto Mat

Mat Steegh

Congiërge: ma.mi. + do.mo.

m.steegh@dynamiek.nu

 

 

 

 

Maria Spreeuwenberg

Administratief medewerker: wo. + vr.

m.spreeuwenberg@dynamiek.nu


Foto Jac

Jac Wijnen

Vrijwilliger: ma. t/m wo.

j.wijnen@bsdebrink.nl

 

 

 

Chrit Schobbers

Vrijwilliger ICT: ma.mo en/of do.mo

c.schobbers@bsdebrink.nl