Teamleden

 

 


 

 

Germy

Germy van de Ven

Directrice: ma. + do. 

germy.vandeven@dynamiek.nu

José

José Peelen

Kwaliteitsteam: ma. + wo.

jose.peelen@dynamiek.nu


Monique

Monique Tissen

Kwaliteitsteam: ma. + di. + woe. + do.

monique.tissen@dynamiek.nu

Sjan

Sjan Wismans

Groep 1/2/3: woe. + do. + vrij.

sjan.wismans@dynamiek.nu


_D4S6521_Team BS de Brink Joyce

Joyce Kusters

Groep 1/2/3A: di. + woe. + do. + vrij.

 

joyce.kusters@dynamiek.nu

Team007b

Neeltje Sturme

Groep 1/2/3B: ma. + di. + woe. + do. + vrij.

ICT/W&T - coach

neeltje.sturme@dynamiek.nu


_D4S6524_Team BS de Brink Hanny

Hanny van de Ven-Strijbos

Groep 1/2/3C: ma. + di. + woe.

 

hanny.vandeven@dynamiek.nu

Team006b

Hanneke van den Beuken

Groep 1/2/3A: ma.

Groep 1/2/3C: do. + vrij.

hanneke.vandenbeuken@dynamiek.nu

Team001b

Mark Schatorje

Groep 4: ma. + di. + woe. + do. + vrij.

mark.schatorje@dynamiek.nu

Moniek

Moniek Strijbos

Groep 5: ma. + di. + woe. + do. + vrij.

moniek.strijbos@dynamiek.nu


May

May Peeters-Schmitz

Groep 6: ma. + di. 

may.peeters@dynamiek.nu

_D4S6533_Team BS de Brink Lea

Lea Huijs-Muijsers

Groep 6: woe.+ do. + vrij.

lea.huijs@dynamiek.nu


Team009b

Bianca Faessen

Groep 7: ma. + di.

bianca.faessen@dynamiek.nu

Peter

Peter Wijnhoven

Groep 7: wo. + do. + vr. 

peter.wijnhoven@dynamiek.nu

 

 


Nicole

Nicole van Vught

Groep 8: ma. + di. + wo. 

nicole.vanvught@dynamiek.nu

Team003b

Steef van der Heijden

Groep 8: do. + vrij.

steef.vanderheijden@dynamiek.nu


Marij

Marij van den Munckhof

Onderwijsassistent: ma. + di. + do. + vrij. (ochtenden)

marij.vandenmunckhof@dynamiek.nu

Team002b

Niels Vestjens

Onderwijsassistent: do. + vrij.

niels.vestjens@dynamiek.nu


Foto Mat

Mat Steegh

Conciërge: ma. + woe.

 mat.steegh@dynamiek.nu

 

 

 

 

 

 

Maria Spreeuwenberg

Administratief medewerker: ma. + vrij.

maria.spreeuwenberg@dynamiek.nu