Teamleden

 

 


 

 

Germy

Germy van de Ven

Directrice: ma. + do. 

 

germy.vandeven@dynamiek.nu

José

José Peelen

Kwaliteitsteam: ma. + do.

Groep 1/2/3B: di.

jose.peelen@dynamiek.nu


Monique

Monique Tissen

Kwaliteitsteam: ma. + di.

Groep 8: do. + vrij.

monique.tissen@dynamiek.nu

 

 

 

 


Team006b

Hanneke van den Beuken

Groep 1/2/3A: Ma. + do. + vrij.

 

hanneke.vandenbeuken@dynamiek.nu

Rik foto

Rik Boots

Groep 1/2/3A: di. + woe. 

Gymdocent: vrij.

rik.boots@dynamiek.nu


Schoolfoto Neeltje 2021 klein

Neeltje Sturme

Groep 1/2/3B: ma. + woe. + do. + vrij.

ICT/W&T-coach + aandacht functionaris HB: di.

neeltje.sturme@dynamiek.nu

Wilma

Wilma Schelbergen

Onderwijsassistent: ma. + di.

wilma.schelbergen@dynamiek.nu


_D4S6524_Team BS de Brink Hanny
Hanny van de Ven - Strijbos

Groep 1/2/3C: ma. + di.

hanny.vandeven@dynamiek.nu

_D4S6521_Team BS de Brink Joyce
Joyce Kusters

Groep 1/2/3C woe. + do. + vrij.

joyce.kusters@dynamiek.nu

Team001b

Mark Schatorjé

Groep 4/5: ma. + di + do (ochtend) + vrij.

ICT/W&T-coach: do (middag)

mark.schatorje@dynamiek.nu

_D4S6533_Team BS de Brink Lea

Lea Huijs-Muijsers

Groep 4/5: woe. + do. + vrij.

 

lea.huijs@dynamiek.nu


Marij

Marij van den Munckhof

Onderwijsassistent: ma. + di. + do. + vrij. (ochtenden)

marij.vandenmunckhof@dynamiek.nu

Moniek

Moniek Strijbos

Groep 5/6: ma. + di. + woe.+ do. + vrij. 

moniek.strijbos@dynamiek.nu 


May

May Peeters-Schmitz

Groep 7: do. + vrij.

may.peeters@dynamiek.nu

Team009b

Bianca Faessen

Groep 7: ma. + di. + wo.

bianca.faessen@dynamiek.nu


Nicole

Nicole van Vught

Groep 8: ma. + di. + wo. 

nicole.vanvught@dynamiek.nu

 


Joep Gubbels

Conciërge: ma. + do.

 joep.gubbes@dynamiek.nu

Maria Spreeuwenberg

Administratief medewerker: di. + vrij.

maria.spreeuwenberg@dynamiek.nu

 


Onze vrijwilligers: 

Jac Wijnen

Henny Douven

Jan Beterams